O nás

onas

Dorost klub

Dorost klub je klub pro všechny kluky a holky ve věku 9–14 let.
Scházíme se v pátek v 16:00 – 17:30 v budově Křesťanského sboru (Podsedky 950) v dorosťácké klubovně (úplně nahoře :)) během školního roku.

Víkendovky

Během školního roku (cca 2x – 3x za rok) se uskutečňují víkendové pobyty Dorostu na chatě Nivy (Janišov u Vsetína), kde je zajištěn program, ubytování a jídlo. Cena víkendu pro jedno dítě se pohybuje okolo 300Kč.

Co o prázdninách?

Jak jsi už zaznamenal, Dorost klub (včetně víkendových pobytů)  se koná během školního roku, tj. od září do června. V létě se každý rok konají Velké dorostové Nivy, tj. týdenní pobyt (tábor) s nabitým programem. Kapacita je 35-40 dětí, cena pobytu za jedno dítě se pohybuje okolo 1500Kč.

Kdo organizuje Dorost klub?

Dorost klub dělá tým mladých lidí, kteří rádi slouží dětem a organizují pro ně různé aktivity. Dorost klub zastřešuje Křesťanský sbor ve Vsetíně, ve kterém se i dorost koná.

Co když je mi více než 14?

Pokud by jsi chtěl přijít na Dorost klub a jsi starší 14 let, nezoufej. Každý pátek v 18:00-20:00 se ve stejné budově (v sále naproti dveřím) schází Klubáč, pro věkovou skupinu přibližně 14-24 let.